Witamy na Oficjalne Forum Alcatra

Zarejestruj się już teraz aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, uzyskasz pełny dostęp do wyświetlania oraz dodawania nowej treści bądź odpowiadania na istniejącą. Będzie można dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki odbiorczej i wiele więcej!

Ten komunikat nie wyświetla się zalogowanym użytkownikom.

AdrianeQ

Proprozycjuję propozycję

1. Może jakis ox kiedyś zrobisz? Zawsze możesz dzięki temu obudzic serwer :P

2. Powiększ próg zmieniania skili u starszej pani do 150, a nie 100. To jest maly lvl, jak chce ktoś wyexpic bodym np. 110, to musi wydac  40sm by zmienic skile, no bez przesady...

3. Propozycjuję kolejną propozycję :D Autobiolog. Czyli coś co może byc w okienku biologa, pod napisem oddaj biologa "Automatycznie oddawaj"  czyli co czas możliwosci oddania bd automatycznie oddawac. niektórzy np. zapominają w połowie jak np. ja i się wkur.wiają :D 

4. Dodaj możliwosc zrobienia rang Anielski/Piekielny na zawsze, nie tylko w świeta, to tylko ranga, a zawsze cos wyróżniającego się u nas na serwerze.

5. Możliwosc zamiany stroju np, M na Z kosztuje 10% ceny z is :P Zrób by można było za 5%, no nie oszukujmy się, by zamienic capo potrzeba 50sm, a w grze za 20 można kupic, więc zobacz sens tego....

6.  Włącz codziennie 50% + exp oraz w wyjątkowych sytuacjach, jak teraz raz na ileś tam 100%. Zaczynają się ferie, niektórzy już także mają i z rana nie ma co robic i exp za słaby :P

7. DAJ MOZLIWOSC WYMIANY SWIATECZNYCH STROI NA INNA PLEC I ZMIEN NA 5% wartosc operacji

8. TO WSZYSTKO. :D

Edytowane przez AdrianeQ
TurboBanan lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no powiem Ci ze dla kilku osób warto coś robić teraz :P zmiana stroju i tak nie działa z tego co wiem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio robiłem OX'a, było aż 7 osób. Czasem mogę wejść zrobić tak dla rozrywki kilka rund. Autobiolog to jest za duże ułatwienie jak na serwer medium. W tych rangach właśnie to jest wyróżniające, że są dostępne tylko na święta. Z tym expem to zaś nie przesadzaj. I tak bardzo dużo razy jest aktywowany.

BMFVTCE.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Propozycje odrzucone. Temat zostaje zamknięty. 

tumblr_og8nzygBRF1r3i2gwo3_500.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.