Witamy na Oficjalne Forum Alcatra

Zarejestruj się już teraz aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, uzyskasz pełny dostęp do wyświetlania oraz dodawania nowej treści bądź odpowiadania na istniejącą. Będzie można dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki odbiorczej i wiele więcej!

Ten komunikat nie wyświetla się zalogowanym użytkownikom.

Shift

FORUM
Jak podoba ci się nowe forum?

Jak podoba Ci się nowe forum?   81 głosów

 1. 1. Funkcjonalność

  • Wyśmienicie
   33
  • Dobrze
   31
  • Mogło być lepiej
   13
  • Nie podoba mi się
   4
 2. 2. Wygląd

  • Wyśmienicie
   45
  • Dobrze
   25
  • Mogło być lepiej
   7
  • Nie podoba mi się
   4

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez Shift
   Kilka pytań kontrowersyjnych w waszej opinii. 
  • Przez Shift
   Tabela Kar - Forum Przewinienie Kara Double Post 1 pkt. - za każdy post Spam 2 pkt. - za każdy post Wulgarne wypowiedzi 2 pkt. - za każdy post Nadużywanie sygnatury 3 pkt. Obraza użytkownika 4 pkt. W każdy poniedziałek o godzinie 0:00 automatycznie usuwany jest 1 pkt. ostrzeżeń.
   Po osiągnięciu 20 pkt. ostrzeżeń zostanie zablokowana możliwość dodawania treści.
    
   Administracja przeważnie używa tej tabeli do wyznaczania kary.
   W zależności od sytuacji może zastosować inną ilość punktów bądź inny wymiar kary.
  • Przez Shift
   Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016
    
   § Postanowienia wstępne
   Regulamin Forum określa warunki i zasady panujące na nim. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od kary za złamanie, któregoś z punktu. Korzystanie z forum.alcatra.pl jest darmowe i nie wymaga żadnej opłaty.  Założenie konta na forum.alcatra.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Regulamin Forum może ulec zmianie. Opiekun forum, który przyczynił się do zmiany ma obowiązek poinformować o tym użytkowników Forum.   
   § Konta
   Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto na Forum. W przypadku, gdy więcej niż jedna osoba korzysta z tego samego adresu IP należy powiadomić o tym Administratora Forum. Każdy użytkownik ma prawo do usunięcia/zawieszenia swojego konta po uprzednim kontakcie z Administracją.  Zabrania się używać nazw wulgarnych, rasistowskich, o kontekście seksualnym, obrażających inne religie bądź użytkowników Forum.  Każdy użytkownik ma prawo poprosić Administratora Forum o zmianę E-maila bądź loginu.  Zabrania się podszywania pod inne osoby, zarówno Administrację, jak i innych użytkowników Forum. W przypadku otrzymania bana permanentnego, użytkownik ma prawo do założenia drugiego konta.  
   § Tematy & Posty
   Tytuł tematu powinien odzwierciedlać jego treść. Zabrania się: Spamowania Pisania postów jednego pod drugim (Tzw. Double Post)  "Trollowania" użytkowników Umieszczania reklam konkurencyjnych serwerów Metin2, TeamSpeak. Pisania postów wulgarnych, o treści rasistowskiej, kontekście seksualnym, obrażających inne religie bądź użytkowników. Pisania postów wywołujących niepotrzebne dyskusje.  Umieszczania linków wyłudzających Adres IP lub ze szkodliwym oprogramowaniem. W przypadku dodania pliku do pobrania należy dołączyć jego skan.   
   § Sygnatury & Awatary
   Maksymalne wymiary sygnatury to 600x300px. Sygnatura może zawierać maksymalnie 5 linijek tekstu pisanego. Liczba obrazów w sygnaturze nie może przekraczać jednego.  W sygnaturze zabrania się pisania czcionką większą niż 24 pkt. Sygnatura oraz Awatar nie mogą zawierać treści rasistowskich, o kontekście seksualnym, obrażających inne religie bądź użytkowników.  
   § Shoutbox
   Na Shoutbox'ie nakazane jest przestrzegania zasad Netykiety. Zabrania się umieszczania linków dotyczących kupna, sprzedaży bądź wymiany przedmiotu oraz pisania postów typu kupię, sprzedam, zamienię.  Zabrania się pisania postów/umieszczania linków reklamujących konkurencyjny serwer Metin2, TeamSpeak. Zabrania się pisania postów o treści rasistowskiej, o kontekście seksualnym, obrażających inne religie bądź użytkowników. Obrazy oraz filmy należy umieszczać w spoilerze.  Zabrania się pisania jednego posta za drugim. Dozwolone są maksymalnie 3 shouty pod sobą. Zabrania się nadużywania BBcode na ShoutBoxie Na Shoutbox'ie obowiązuje również regulamin ogólny forum.alcatra.pl.  
   § Ostrzeżenia & Bany
   W przypadku naruszenia Regulaminu Forum Administracja ma prawo do nałożenia ostrzeżenia, bana czasowego bądź permanentnego.  Rodzaj kary jest dobierany przez Administrację na podstawie regulaminu Forum oraz zaistniałej sytuacji. Uzyskanie łącznie 20 punktów ostrzeżeń równoważy się z zablokowaniem możliwości wstawiania treści na forum oraz przeniesienia do grupy oczekującej na decyzję administracji. Ostrzeżenia oraz bany nakładane są na podstawie Tabeli Kar.
 • Przeglądający   0 użytkowników