Witamy na Oficjalne Forum Alcatra

Zarejestruj się już teraz aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, uzyskasz pełny dostęp do wyświetlania oraz dodawania nowej treści bądź odpowiadania na istniejącą. Będzie można dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki odbiorczej i wiele więcej!

Ten komunikat nie wyświetla się zalogowanym użytkownikom.

MIP

Lubie placki, brzuszek i s2

Dlaczego tu jestem spytacie (uj to pewnie was obchodzi) ale powiem wam skoro tak nalegacie (uj was to pewnie ochodzi), no ale powiem wam bo juz ta masa pytań na pw mnie męczy (0 wiadomości na pw). No więc? Jestem tu dlatego że nie mam kur%a nic lepszego do roboty :P więc pozamykać swoje papusie i czekać na S2 a jak macie coś lepszego do roboty to na uj klepiecie papusiaczkami na wyjaśnione tematy. Osobiście ciekawi mnie tylko co tam u Schabowego, pewnie razem ze Snikersem poszli coś zjeść bo strasznie gwiazdorzą xD A co do Shifta ludziska nie wiecie kim on jest, jak wygląda a co najważniejsze ile ma w portfelu, kij go wi czy on czasem nie jest jakimś mafiozo który śpi na kasie i kąpie się w mleku kozim (drogie jak uj), yy na czym to ja skończyłem? (kufa spacje rozwaliłem musze używać ekranowej xD) No także co do Shifta S1 była fajna ale kisi mnie to jaka będzie...
Wbijam tu tylko dlatego że kiedyś taki bardzo interesujący pan lubiący chować się za krzynki powiedział mi "popie^%&*(^&ńcu nie przywiązuj się do tej gry bo potem bedziesz miał lipe" i co zrobiłem  a przywiązałem się ku@#a.
3 miechy leczyłem się po tym jak gildia została zamknięta, jak ludzie z niej przestali grać....
Minęło już z 2/3 lata uj wie może więcej a ja kur%a chciałbym wrócić do tamtych czasów gdzie przemęczenie szkoły byle by tylko wrócić do domu wbić na ts'a zalogować się do metka i spytam "Siemka co tam u was, jak zdrówko?" i przegadać te zasrane kilka godzin aż każdy opuści społeczeństwo w celu snu. I tak w koło macieju, żyło się dla tej je$#ej chwili gdy Armatum mówił "ch%j Ci w du%e" Pamiętne chwile Shadowa "dawaj pod dt"
A teraz jak głupi czekam tylko dla tych chwil i wiecie co?
Nawet żebym musiał czekać jeszcze 2 lata kur%a poczekam <3

wygadałem się, powiedziałem co miałem, czekam na warny <3
\/ \/ \/ \/ \/ \/    Poniżej znajdują się osoby które chętnie possały by mi kulki do bilardu :3  \/ \/ \/ \/ \/ \/

:769_heart:

Pysiu lubi to

10MB !! !! !! Pomyśl o osobach z ograniczonym transferem lub wolnym łączem, chcesz to Ci nawet 1gb zahostuje. Tu chodzi optymalizację wczytywania strony! Wczytanie forum to kilka kb ale mipek postanowił wrzucić sobie sygnę 10mb

a ok było tak od razu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno powiadają, że im dłużej się czeka tym lepiej smakuje. Notabene każdy kto jeszcze wchodzi na to forum czeka z upragnieniem na start serwera. Raz tak sobie w sumie pomyślałem, że w dużym stopniu (nie mówię że całkowicie) ludzi nadal trzyma tutaj sentyment do klimatu serva i atmosfera która tutaj panowała. Powiem tylko,  że na żadnym innym serwie nie spotkałem tylu zajebistych ludzi, prawie każdy każdego znał (choć w pewnym momencie było naprawdę sporo online). Tyle ode mnie, i łączę się z Tobą w słowach :

Teraz, MIP napisał:

Nawet żebym musiał czekać jeszcze 2 lata kur%a poczekam <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pamiętam jak Dizel wchodził na ts i chwalił się jak to ma MILIONY SM NA KONCIE 

[center][img]http://alcatra.pl/board/uploads/images/1415736266-U1646.png[/img][/center]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

idź za krzynki i weź taczkiem

Frania lubi to

10MB !! !! !! Pomyśl o osobach z ograniczonym transferem lub wolnym łączem, chcesz to Ci nawet 1gb zahostuje. Tu chodzi optymalizację wczytywania strony! Wczytanie forum to kilka kb ale mipek postanowił wrzucić sobie sygnę 10mb

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Frania napisał:

Chyba wszyscy tęsknimy za tym starym klimatem :$

Chyba każdy za tym tęskni ;)

tumblr_og8nzygBRF1r3i2gwo3_500.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Boże i ten bazyl jak ciężko sie go robiło ahhhh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"ciężko" xD ale tanio :D i czasami na windę :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

klepanie Rzeźnika robiącego za dywan. Bezcenne.

1415580271-U382.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

xD jak ty ze mna nigdy nie wygrales na alcatrze xDxDxD byles tak zajebisty ze nawet na 4 wojownikow bioracych udzial w rankingu wojownikow nie mogles wejsc na top 3 xD nie wspominajac o tym ze gdybym nie wszedl na Twoje konto na turnieju to bys odpadl po 1 rundzie po pvp z Dejanem nie liczac tego ze polowe eq mojego miales xD

tło - Kopia.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pamiętam, że jak stygmat wchodził na serwer to Rzeznik miał gacie obsrane :/ Przynajmniej teraz żyje bez stresu :D

Tajniak lubi to

[center][img]http://alcatra.pl/board/uploads/images/1415736266-U1646.png[/img][/center]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.