Witamy na Oficjalne Forum Alcatra

Zarejestruj się już teraz aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, uzyskasz pełny dostęp do wyświetlania oraz dodawania nowej treści bądź odpowiadania na istniejącą. Będzie można dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki odbiorczej i wiele więcej!

Ten komunikat nie wyświetla się zalogowanym użytkownikom.

Shift

Serwer 1

49 postów w tym temacie
Dnia 7.08.2017 o 15:18, Shift napisał:

witam, początkowo był zamysł prowadzenia dwóch serwerów na raz. Ze względu na fakt, że prace nad drugą odsłoną Alcatra znacząco się przedłużyły serwer 1 w między czasie kompletnie opustoszał. Do nie dawna grało jeszcze około 30 graczy lecz w tym momencie nikt już tam nie zagląda, średnio 2-3 osoby online popołudniami.

Co sądzicie o tym? Ja rozważam opcję zamknięcia s1, czuję się zobowiązany ze swojego postanowienia, że nie zamknę serwera póki ostatni gracz się nie wyloguję. Nie widzę sensu dalszego trzymania tego serwera, do końca sierpnia jeszcze można tam wejść, poukładać sobie SM. Jeśli nic się nie zmieni to 1 Września 2017 Alcata s1 zostanie wyłączona.

Wszystkie konta z SM zostaną przeniesione na v2, wszystkie kupony które nie zostaną zamienione na SM zostaną zamienione automatycznie. Forum oraz ts3 będą cały czas aktywne.

Zapowiedź
Do końca września wystartuje beta
Jeśli nie będzie większych problemów na becie, październik - listopad wystartuje Alcatra v2.

Szkoda, że macie zamiar zamknąć s1.  Większość z Nas zmarnowała wiele czasu na to, co osiągneła. Nie myslałeś nad tym żeby "zamknąć" ją na jakiś okres? Nie wiem, może kilka miesięcy, a potem ją aktywować? Przykro, że musimy wszystko tracić. Nie każdy chciał iść na s2. Mnie jak i wiele innych osób tam nie ciągnie. Mieliśmy nadzieję, że s1 zostanie i nie pozbywalismy się ekwipunku. Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie będę musiała się żegnać.

Vegitto, Wilczek i Madara lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 22.08.2017 o 14:17, KarolinkaSexiDziewczynka napisał:

Szkoda, że macie zamiar zamknąć s1.  Większość z Nas zmarnowała wiele czasu na to, co osiągneła. Nie myslałeś nad tym żeby "zamknąć" ją na jakiś okres? Nie wiem, może kilka miesięcy, a potem ją aktywować? Przykro, że musimy wszystko tracić. Nie każdy chciał iść na s2. Mnie jak i wiele innych osób tam nie ciągnie. Mieliśmy nadzieję, że s1 zostanie i nie pozbywalismy się ekwipunku. Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie będę musiała się żegnać.

widzę że nie jestem sam :)

Vegitto i Wilczek lubią to

[center]474b383d9cc93.png[/center]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty sobie żartujesz z tym przenoszeniem sm? xD Dobrze wiesz że CI co grali na s1 od początku mają po xxx sm na kontach.. A Ty chcesz startować z nowym serwerem i takim boostem dla graczy którzy byli na s1. Trochę to nie fer w stosunku do graczy którzy przyjdą grać od zera i bedą sami inwestować w is. No ale rób jak chcesz, ja tam czekam na tę betę. ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Emmanuels napisał:

Ty sobie żartujesz z tym przenoszeniem sm? xD Dobrze wiesz że CI co grali na s1 od początku mają po xxx sm na kontach.. A Ty chcesz startować z nowym serwerem i takim boostem dla graczy którzy byli na s1. Trochę to nie fer w stosunku do graczy którzy przyjdą grać od zera i bedą sami inwestować w is. No ale rób jak chcesz, ja tam czekam na tę betę. ^^

To już dawno było gadane i nie tylko ja mu trąbiłem, że to zły pomysł. Po zobaczeniu statystyki topki z SM(kiedyś Shift na SB wrzucał) stwierdzam, że to nie poruszy rynkiem i go nie zachwieje. Lepiej zajmij się swoim serwerem, którego robisz dłużej niż Shift Alcatre. Jedno macie wspólne, postępów nie widać, choć tu przynajmniej beta jakaś ma być, zobaczymy :)

Edytowane przez Stasio132

1431169741-U7.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 1.09.2017 o 21:26, Stasio132 napisał:

To już dawno było gadane i nie tylko ja mu trąbiłem, że to zły pomysł. Po zobaczeniu statystyki topki z SM(kiedyś Shift na SB wrzucał) stwierdzam, że to nie poruszy rynkiem i go nie zachwieje. Lepiej zajmij się swoim serwerem, którego robisz dłużej niż Shift Alcatre. Jedno macie wspólne, postępów nie widać, choć tu przynajmniej beta jakaś ma być, zobaczymy :)

Skoro piszesz o zajmowaniu się czymś to zajmij się szkołą zamiast pisać marne prowo. W temacie który nie dotyczy innego projektu niż Alcatra. Bo z "technikowania" tsów sobie życia nie ułożysz. Chociaż jeszcze wcześniej udawałeś wielkiego "adwokata" Shifta i zainteresowanego projektem tak teraz nie kompromituj się i nie odpowiadaj skoro nie jesteś w temacie. Z fartem.

a9BZD71.png

Edytowane przez Emmanuels
Pysiu i Wilczek lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda bo tyle czasy gry poszło :/ Tyle kasy na SM kostium, wierzchy, postacie przepadły :/ Dlaczego niby nie można tego przełożyć? Do kitu bo kasę wydałem na to 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinno byc tak : po osiagnieciu max levela dostajemy sm kotiumy wierzchy itd.Kto sie zgadza pisze:D Musimy przekonac do tego Shifta ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiscie te ktore milismy na S1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 5.09.2017 o 18:17, Emmanuels napisał:

Skoro piszesz o zajmowaniu się czymś to zajmij się szkołą zamiast pisać marne prowo. W temacie który nie dotyczy innego projektu niż Alcatra. Bo z "technikowania" tsów sobie życia nie ułożysz. Chociaż jeszcze wcześniej udawałeś wielkiego "adwokata" Shifta i zainteresowanego projektem tak teraz nie kompromituj się i nie odpowiadaj skoro nie jesteś w temacie. Z fartem.

Pokaż ukrytą zawartość

a9BZD71.png

Sam mi pisałeś na TS'ie czy mam kontakt do Shifta i pytałeś się czy nie robi jakiś projektów, a teraz wysyłasz zdjęcie, gdzie odpisałem Ci na twoje pytanie, które przekazałem do Shifta... Jedyne prowo robisz tutaj tylko i wyłącznie ty ;) Dla twojej świadomości, nie, nie robie za adwokata Shifta, mam z nim po prostu dobry kontakt i często piszemy czy to na temat Alcatry, czy też na inne tematy :) Z fartem, a może i bez? Nie no na chillku :) Bez odbioru 

4 godziny temu, szczerbatek22 napisał:

Szkoda bo tyle czasy gry poszło :/ Tyle kasy na SM kostium, wierzchy, postacie przepadły :/ Dlaczego niby nie można tego przełożyć? Do kitu bo kasę wydałem na to 

Czemu miałby nie przełożyć? Bo S2 to jest inny serwer... To nie jest renowacja tego, tylko postawienie serwera od nowa, praktycznie od zera. Postaw się w pozycji nowego gracza, który nie ma pojęcia o tym serwerze, on musi wydać kasę, a ty już masz wszystkie kostiumy, SM'y, bo grałeś na poprzedniej edycji serwera... To tak jakbyś grał na jednym serwerze, dajmy na to u Surka, serwer by padł pod Nazwą PadłemMT2, stawia drugi serwer NiePadneMT2, i na tym drugim serwerze masz wszystkie SM'y, kostiumy z pierwszego, nie ma to żadnego celu. Gdyby Shift nie cenił waszego czasu to już daaaaawno by zamknął Alcatre V1, jak tylko wyszło info o tworzeniu V2, on zostawił i dał wam możliwość ogromnego zarobku ;)

2 godziny temu, xFuLL napisał:

Powinno byc tak : po osiagnieciu max levela dostajemy sm kotiumy wierzchy itd.Kto sie zgadza pisze:D Musimy przekonac do tego Shifta ;D

Genialne! Ale widziałbym to w innym świetle, żadne kostiumy, wierzchy nie! Ale odblokowanie SM'ów dopiero po wbiciu max LVL! To jest to! Co do przeniesienia Kostiumów, wierzchów, już wyjaśniam. Czystych SM'ów, w kuponach, czy też na kontach jest dosyć mało w obrocie, natomiast SM'y w postaci kostiumów, czy też wierzchowców jest ogrom. Czyste SM'y, które są na koncie nie zaburzą rynku i nie będzie miało to dużego wpływu, natomiast te kostiumy, wierzchowce, pety itd, zaburzyłyby rynek ogromnie i już na starcie serwer byłby spisany na straty i hejty.
Nie pamiętacie afery bodajże na ClassicMT2, czy jakimś tam innym serwerze PompaTEAM? Gdzie to Nitrozyniak(YouTuber, jeden z właścicielów serwera) nagrywał filmiki i miał wszystko porobione praktycznie z IS'a. Była masa filmików i hejtów na jego temat, że on założył prywatną postać, rywalizuję w rankingu a przecież SM'y sobie bierze z postaci GM'a. Mnóstwo takich filmików się pojawiało i zapewne były jedną z przyczyn, które doprowadziły do upadku serwera(może nie główną przyczyną, ale na 100% też miała wpływ).

Mam nadzieję, że rozwiałem wszystkie wątpliwości, dlaczego tak a nie inaczej odnośnie kostiumów/SM, itd. 
Pozdrawiam, Stasiek :)

1431169741-U7.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może ulepy też chcecie na SMy zamienic, bo przecież w is tez je mozna kupić? xD

ja jestem za tym zeby niewydane smy zostały, ale zamienianie itemów w smy to już taka typowa polska cebulandia. 

Stasio132 i Rzeznik lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, Stasio132 napisał:

Genialne! Ale widziałbym to w innym świetle, żadne kostiumy, wierzchy nie! Ale odblokowanie SM'ów dopiero po wbiciu max LVL! To jest to! Co do przeniesienia Kostiumów, wierzchów, już wyjaśniam. Czystych SM'ów, w kuponach, czy też na kontach jest dosyć mało w obrocie, natomiast SM'y w postaci kostiumów, czy też wierzchowców jest ogrom. Czyste SM'y, które są na koncie nie zaburzą rynku i nie będzie miało to dużego wpływu, natomiast te kostiumy, wierzchowce, pety itd, zaburzyłyby rynek ogromnie i już na starcie serwer byłby spisany na straty i hejty.
Nie pamiętacie afery bodajże na ClassicMT2, czy jakimś tam innym serwerze PompaTEAM? Gdzie to Nitrozyniak(YouTuber, jeden z właścicielów serwera) nagrywał filmiki i miał wszystko porobione praktycznie z IS'a. Była masa filmików i hejtów na jego temat, że on założył prywatną postać, rywalizuję w rankingu a przecież SM'y sobie bierze z postaci GM'a. Mnóstwo takich filmików się pojawiało i zapewne były jedną z przyczyn, które doprowadziły do upadku serwera(może nie główną przyczyną, ale na 100% też miała wpływ).

Mam nadzieję, że rozwiałem wszystkie wątpliwości, dlaczego tak a nie inaczej odnośnie kostiumów/SM, itd. 
Pozdrawiam, Stasiek :)

Tak jest Stachu mysle ze Shift powinien sie nad tym zastanowic. :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuje w ramach rekompensaty żeby Shift podarował Świeżaki każdej osobie która na s1 wbiła 250lvl.         xD

Rzeznik lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak czytam tutaj te komentarze, to czuję się jakbym czytał posty bandy zjebów a nie głównie dorosłych ludzi :)

Rzeznik lubi to

[center][img]http://alcatra.pl/board/uploads/images/1415736266-U1646.png[/img][/center]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Vegitto napisał:

Proponuje w ramach rekompensaty żeby Shift podarował Świeżaki każdej osobie która na s1 wbiła 250lvl.         xD

A mogą być lidlaki? bo do biedronki mam daleko xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
40 minut temu, Shift napisał:

A mogą być lidlaki? bo do biedronki mam daleko xD

Wolę kartę podarunkową xD na kasztelany :D 

Rzeznik lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty i tak Rzeźnik wyglądasz jak kebab starczy... Z Fartem yoł 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podziwiam takich Ludzi !;)

Czekamy na v2 ! :D

Do zobaczenia mordy :x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 9.09.2017 o 22:29, Tajniak napisał:

Ty i tak Rzeźnik wyglądasz jak kebab starczy... Z Fartem yoł 

Dobrze mu powiedziałeś Tajniak!

1415580271-U382.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rudzi i paprykarze maja tyle do powiedzenia co liscie na drzewie podczas sztormu ;)

tło - Kopia.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

głupota....
wy płaczecie o 100 zł wydane na sm, i co to jest?
Shift wydał pare jak nie parenaście kafli z własnej kiermany na s1 jak i s2 i nie ma pewności czy mu się to zwróci jednym słowem jest bankrutem 

a wy mu tu o świeżakach gadacie i płaczecie o stracone mieczyki i kostiumy.
Kur&a Shift zamykaj temat i rób s2 bo mnie już oczy bolą.

Rzeznik lubi to

10MB !! !! !! Pomyśl o osobach z ograniczonym transferem lub wolnym łączem, chcesz to Ci nawet 1gb zahostuje. Tu chodzi optymalizację wczytywania strony! Wczytanie forum to kilka kb ale mipek postanowił wrzucić sobie sygnę 10mb

a ok było tak od razu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serwer został zamknięty, więc temat zamykam by uniknąć spamu :) 

Tajniak lubi to

tumblr_og8nzygBRF1r3i2gwo3_500.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.