Witamy na Oficjalne Forum Alcatra

Zarejestruj się już teraz aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, uzyskasz pełny dostęp do wyświetlania oraz dodawania nowej treści bądź odpowiadania na istniejącą. Będzie można dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki odbiorczej i wiele więcej!

Ten komunikat nie wyświetla się zalogowanym użytkownikom.

Aniiosa

Najlepsze vs najgorsze !

Co według was jest najlepsze a co najgorsze na Serwerze ??:357_banana:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsi garcze to napewno :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Administracja, generalnie mają w dupie ten serwer... a szkoda bo bardzo dobrze się gra :) mogli by się wziąć w garść bible :D 

Aniiosa lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie to siedzimy na tym serwerze ze stara gwardia ponad 2lata, a raczej siedzielismy. Teraz to Wy siedzicie, a my hmm mamy wolne, oczekujac na v2. Mam juz za soba troche serwerow i lat przegranych w ten szajs i szczerze, lepszego serwera pod wzgledem klimatu nie znalazlem, jedynie Ma*iner swojego czasu ale admin.. a szkoda strzepic ryja. Do sedna, Alcatra byla konkretnym serwerem jeszcze za czasow gdy byly takie gildie jak GoldSecret, AlKaida, Zjednoczeni, Ebola, PonadNorma i Toxici, to byl okres gdzie sporo sie dzialo na serwerze, na forum i na ts'ie. Kazdy z nas chcialby aby wrocil dawny blask ale niestety obecna sytuacja serwera nie wrózy niczego dobrego, a milczenie Shifta jest dosc tajemnicze. Niestety sam jako moderator i administrator ts'a obecnie bedacy na urlopie macierzyńskim ;d (mała przerwa, sprawy osobiste) mało co wiem, i moge powiedziec. Tak wiec nie moge potwierdzic chociazby słow Gucia, ze administracja ma w dupie serwer, iż wiem dobrze ze Shiftowi na Alcatrze zawsze zalezalo i ze pracowal sporo nad projektem nowego s2 v2, skupiajac sie przede wszystkim na innowacjach odświezajac metina pod kadym wzgledem. Czego bylismy swiadkami na wielu ss'ach ktore wrzucil Shift na forum. Tak wiec, prace nad v2 byly prowadzone, byly dyskusje na temat balansu, bety close/open, osób bioracych w nich udział itd. to moge potwierdzic. Ale czy one nadal sa i czy projekt jest dalej aktualny? Tego niestety sam nie wiem. Jezeli czegokolwiek sie dowiem na temat v2, poinformuje Was o tym.

Aniiosa, Ichabod i Pysiu lubią to

tło - Kopia.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.03.2017 o 17:22, Rzeznik napisał:

Generalnie to siedzimy na tym serwerze ze stara gwardia ponad 2lata, a raczej siedzielismy. Teraz to Wy siedzicie, a my hmm mamy wolne, oczekujac na v2. Mam juz za soba troche serwerow i lat przegranych w ten szajs i szczerze, lepszego serwera pod wzgledem klimatu nie znalazlem, jedynie Ma*iner swojego czasu ale admin.. a szkoda strzepic ryja. Do sedna, Alcatra byla konkretnym serwerem jeszcze za czasow gdy byly takie gildie jak GoldSecret, AlKaida, Zjednoczeni, Ebola, PonadNorma i Toxici, to byl okres gdzie sporo sie dzialo na serwerze, na forum i na ts'ie. Kazdy z nas chcialby aby wrocil dawny blask ale niestety obecna sytuacja serwera nie wrózy niczego dobrego, a milczenie Shifta jest dosc tajemnicze. Niestety sam jako moderator i administrator ts'a obecnie bedacy na urlopie macierzyńskim ;d (mała przerwa, sprawy osobiste) mało co wiem, i moge powiedziec. Tak wiec nie moge potwierdzic chociazby słow Gucia, ze administracja ma w dupie serwer, iż wiem dobrze ze Shiftowi na Alcatrze zawsze zalezalo i ze pracowal sporo nad projektem nowego s2 v2, skupiajac sie przede wszystkim na innowacjach odświezajac metina pod kadym wzgledem. Czego bylismy swiadkami na wielu ss'ach ktore wrzucil Shift na forum. Tak wiec, prace nad v2 byly prowadzone, byly dyskusje na temat balansu, bety close/open, osób bioracych w nich udział itd. to moge potwierdzic. Ale czy one nadal sa i czy projekt jest dalej aktualny? Tego niestety sam nie wiem. Jezeli czegokolwiek sie dowiem na temat v2, poinformuje Was o tym.

Rzeźnik bo sie rozpłacze z powodu twojego opowiadania xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zróbmy zrzutkę na reklamę serwera , Shift niech wybierze jakiegoś GM.a który weźmie się za rozkręcenie/pomoc,(eventy) + jakiś discount na ItemShop-ie , bonus jakiś na start tymczasowy np jakiś kostium z niższej półki i my jako starzy wyjadacze zajmiemy się sztucznym tłumem :D  i pomocą.  i pyk coś tam będzie grało osób. zwłaszcza teraz w nadchodzące święta będzie większe zainteresowanie serwerami.  Pozdrawiam :785_cross:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kompletny bez sens jest robienie reklamy na uspionym serwerze ktory stoi juz tyle czasu. Po 1 malo kogo zainteresuje serwer ktory jest z innowacjami daleko w tyle, a po drugie nikomu z ogarnietych graczy nie chce sie tracic czasu na gre na serwerze gdzie 90% starych graczy nie ma bo juz wszystko porobili, sprzedali, jeszcze raz porobili i porozdawali, i maja od cholery SM. Do tego dochodzi monotonne latanie na bazyla godzinami. Teraz reklama serwera jest strata czasu i pieniedzy. Byl odpowiedni moment na reklame o czym sie gadalo wielokrotnie, teraz to juz za pozno. Tu jedynie pomoze v2, zadna reklama, eventy, rozklejanie plakatow w podstawowce czy sztuczne oddychanie. 

tło - Kopia.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsze, na pewno jest styl i grafika serwera :) Miło i przyjemnie siedzę na nim od 2 lat, z przerwami :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.03.2017 o 17:22, Rzeznik napisał:

''Ten temat jest stary. Odkopywanie starych tematów jest zabronione, napisz nowy temat. '' 

odkopałam, dostanę złotą łopatę za to ale musiałam napisać, chlip chlip tęsknie za tymi czasami 

Rzeznik lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz